Реєстрація

Шановні координатори та учасники ВФК «Левеня – 2021», який цього року пройде режимі онлайн. З 5 лютого 2021 року розпочинаємо реєстрацію для участі в конкурсі при допомозі нової платформи, яка триватиме до 6 березня 2021 року. Для цього вчителі оголосивши про конкурс у своїх навчальних закладах та зібравши електронні адреси учнів, можуть зареєструвати їх перейшовши по посиланню для реєстрації в конкурсі. Щоб детально ознайомитись з полегшеним покроковим механізмом реєстрації учнів просимо вчителів/координаторів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням. (після етапу реєстрації оргкомітетом конкурсу будуть надіслані листи учасникам конкурсу для подальшої співпраці з ними). Також передбачений механізм реєстрації в конкурсі учнями самостійно. Просимо учнів переглянути відео презентацію перейшовши за посиланням. Або перегляньте скорочені варіанти презентацій: для вчителя та учня.  Взявши участь в конкурсі, Ви зможете підняти свій рівень та отримати додаткові знання під час розв’язування цікавих/творчих завдань. Учасників та переможців конкурсу чекають цінні призи (в тому числі можливість відвідати м. Львів, ставши учасником щорічної осінньої школи «Левеня – 2021». Благодійний внесок за участь у конкурсі 26 грн (25 грн + 1 грн – комісія банку). Конкурс буде проведено з 16 березня (9.00) по 18 березня (18.00). До зустрічі!!!

VI1

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

Шановні вчителі! Конкурс дасть можливість Вашим учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.

Оргкомітет з вдячністю прийме Ваші зауваження і пропозиції щодо удосконалення конкурсу, особливо будемо вдячні всім професіоналам, які запропонують цікаві задачі для наступних конкурсів.